1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Би сакала да знам..

Дискусија во 'Канта' започната од avriill, 23 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. avriill

  avriill Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Напишете она што би сакале да знаете, за светот, за книгите, за се. Нормално, нема само јас да одоварам, туку сите членови.
  Јас на пр. би сакал да знам: „Што мислите за помладите членови на форумот, за оние кои имаат 10-15г.?!“
   
 2. lovely91

  lovely91 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.214
  Допаѓања:
  2.540
  Пол:
  Женски
  девојче олабави малу со темиве...шо мислиме? све најлошо :^)
   
 3. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.440
  Допаѓања:
  146.577
  Имате тема сакам да прашам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.