Близнаци [Сител]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Osamena devojka, 29 февруари 2020.

 1. Osamena devojka

  Osamena devojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  1.103
  Пол:
  Женски
  Mnogu ubava serija I smesna :lol:
   
  На mssuniquee му/ѝ се допаѓа ова.
 2. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  3.858
  Допаѓања:
  31.910
  Пол:
  Женски
  Пребрзо дејство има,aма пак интересна е.
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. spacegirl92

  spacegirl92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2016
  Пораки:
  132
  Допаѓања:
  272
  Пол:
  Женски
  Што ќе се случува понатаму? Како ќе дознаат за Мемо?
   
 4. Queen Leah

  Queen Leah Активен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2019
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  115
  Пол:
  Женски
  Ја има ли некаде онлине за гледање ? Баш интересна серија е.
   
 5. InnaR

  InnaR Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2010
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  İkizler Memo-Can можете да ја побарате ја има на интернет.
  И оваа серија е во продукција на Арка Сокаклар
  Во главна женска улога е Nehir Erdoгan како Мелек која ни е позната од Зет- домазет серијата
  и во машка улога е Burak Hakkı како Онур.
  Emir Berke Zincidi ја има улогата на Мемо/Џан.
   
  На spacegirl92 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  8.108
  Пол:
  Женски
  Почнав и јас да ја гледам , но шѕо всушност се случуваше до сега?
   
 7. Arianna

  Arianna Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  128
  Некој нешто повеќе за серијава за нас нестрпливите? ☺️
   
  На spacegirl92 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.080
  Допаѓања:
  840
  Како да ја најдам со превод
   
 9. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.431
  Допаѓања:
  6.323
  Осман и Јарен ќе имаат близнаци :)
   
  На spacegirl92 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. spacegirl92

  spacegirl92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2016
  Пораки:
  132
  Допаѓања:
  272
  Пол:
  Женски
  А Онур И Мелек ќе останат ли заедно?
   
 11. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.431
  Допаѓања:
  6.323
  Колку што видов во еден инсерт во болница кога ќе се пораѓа јарен ке и даде прстен онур на мелек
   
 12. Polsko

  Polsko Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  480
  Пол:
  Женски
  Оваа серија завршува со 25тата епизода. Поради нискиот рејтинг одлучиле да не продолжат да снимаат нова сезона
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Osamena devojka

  Osamena devojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  1.103
  Пол:
  Женски
  Sto ke bide sega otkako doznaa za memo?
   
 14. Pero Perovski

  Pero Perovski Нов член

  Се зачлени на:
  16 мај 2020
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
  Ovaa serija ke prodolzi da se emituva vo septemvri ke ja ima vo sreda navecer ili sabota navecer zatoa sto rejtingot padnal dobro.
   
  На Mrs.Precious му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  8.108
  Пол:
  Женски
  Озбилно ќе ја даваат пак?
   
 16. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  3.858
  Допаѓања:
  31.910
  Пол:
  Женски
  @Pero Perovski @Mrs.Precious
  Се снимала и емитувала од октомври 2018 до мај 2019.
  Завршена е.
  Само 25 епизоди има.Се откажале од 2 сезона поради низок рејтинг.
  Да сакале да ја обноват,ќе ја обновеле во 2019.
   
  На Mrs.Precious му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Pero Perovski

  Pero Perovski Нов член

  Се зачлени на:
  16 мај 2020
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
  Последната средба на Ерлер филм и Канал Д за девојките серија Мемо Кан резултираше со изненадувачка одлука. Серијата Türker İnanoğlu го убеди Канал Д за продолжение на izkizler Memo Can. Серијалот İkizler Memo Can ќе направи сезонско финале со својата 25-та епизода што ќе биде објавена во среда, 8 мај и ќе биде на екранот на каналите Д екраните во новата сезона од 2019 и 2020 година со својата 26 епизода.
   
 18. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  3.858
  Допаѓања:
  31.910
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20200516-210449_Chrome.jpg Screenshot_20200516-210219_Chrome.jpg
  Муабетов бил лани,мислеле дека може ќе се емитува во септември 2019.
  @Pero Perovski
   
 19. Pero Perovski

  Pero Perovski Нов член

  Се зачлени на:
  16 мај 2020
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
 20. Pero Perovski

  Pero Perovski Нов член

  Се зачлени на:
  16 мај 2020
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки