1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Блогери и youtube-ри кои ги следите

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од *Ива, 29 јануари 2018.

 1. *Ива

  *Ива Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2018
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  197
  Пол:
  Женски
  Дали имате некои блогери и youtibe-ри кои ги следите и ги гледате редовно?
  Јас на пример ја сакам Тамара Калинич, има преубави видеа од патувања а снима и haul видеа ( иако се што купува/добива е прескапо). Се гледа дека вложува во квалитетот.
  Исто ми се допаѓа и Камила Коељо.
  Инаку јас повеќе сакам да гледам видеа одколку да читам блогови.
  Вие?
   
  На Fifi84 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Fifi84

  Fifi84 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2018
  Пораки:
  971
  Допаѓања:
  3.529
  Пол:
  Женски
  Ines klara, Dejana Eric, Vina, Taste of fashion....
   
 3. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.146
  Допаѓања:
  7.797
  Пол:
  Женски
  Само GP na yt.
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 4. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.173
  Допаѓања:
  21.747
  Пол:
  Женски
  Следам јутубери , претежно српски .
  Ги следам Idiokratija , Novi Anonymous , Magicni Video , Mask Channel и Sava R .
   
  На Tokyo. и Kimberly11 им се допаѓа ова.