Блогспот

Дискусија во 'Барање работа' започната од fashiongirlxoxo, 1 март 2014.

 1. fashiongirlxoxo

  fashiongirlxoxo Активен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2014
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  6
  Луѓе, има ли некој искуство со блогспот ? сакам да си отворам блог и ме интересираше дали некоја феминка имала позитивно искуство со ваквите работи? и знаате ли дали можам да заработам од својот блог ? ако има ваква тема слободно во канта :*
   
 2. Gia30

  Gia30 Нов член

  Се зачлени на:
  1 март 2014
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  БЛОГСПОТ

  И јас истражував за блогерај т.е за заработката од блогерај и за жал (извини што ќе те разочарам) кај нас во Македонија сеуште не е исплатлив бизнис, ама се надевам дека некој ќе каже нешто позитивно :)