1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Болка

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од babygirl15, 21 јули 2016.

  1. babygirl15

    babygirl15 Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2016
    Пораки:
    112
    Допаѓања:
    185
    Пол:
    Женски
    Девојки,имав односи со дечко ми,прво со кондом но потоа без.Пред и после секое свршување тој се бришеше,така што 90% сум сигурна дека не сврши во мене и дека не сум бремена.Но денес заприметив дека почесто одам во тоалет,а и ме боли долниот дел од стомакот,точно над вагината.Додека мокрам имам некое чувство не се чувствувам убаво,а и ме пече по малку..Во дилема сум затоа што се сомневам дека можеби и свршил во мене..Што мислите вие зошто имам ваква болка,што може да биде..почнав да се плашам :sweat:;(:(
     
  2. Olgica.bu

    Olgica.bu Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    145
    Допаѓања:
    261
    Може да е инфеκција на моκρачата или неκоја дρуга инфеκција,најдобρо е да одиш на гинеκолог. Јас κога одам по мала нужда сеκогаш се мијам само со вода. Оди на гинеκолог не одолговлеκувај. Од тие инфеκции може и да имаш и дρуги последици. Поздρав.
     
    На ku4ence и Sunnny им се допаѓа ова.