1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Болка

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од babygirl15, 21 јули 2016.

 1. babygirl15

  babygirl15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2016
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  179
  Пол:
  Женски
  Девојки,имав односи со дечко ми,прво со кондом но потоа без.Пред и после секое свршување тој се бришеше,така што 90% сум сигурна дека не сврши во мене и дека не сум бремена.Но денес заприметив дека почесто одам во тоалет,а и ме боли долниот дел од стомакот,точно над вагината.Додека мокрам имам некое чувство не се чувствувам убаво,а и ме пече по малку..Во дилема сум затоа што се сомневам дека можеби и свршил во мене..Што мислите вие зошто имам ваква болка,што може да биде..почнав да се плашам :sweat:;(:(
   
 2. Olgica.bu

  Olgica.bu Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  257
  Може да е инфеκција на моκρачата или неκоја дρуга инфеκција,најдобρо е да одиш на гинеκолог. Јас κога одам по мала нужда сеκогаш се мијам само со вода. Оди на гинеκолог не одолговлеκувај. Од тие инфеκции може и да имаш и дρуги последици. Поздρав.
   
  На ku4ence и Sunnny им се допаѓа ова.