1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Болки во вагината

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од ludamaja10, 26 септември 2017.

 1. ludamaja10

  ludamaja10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2017
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  887
  не најдов ваква тема ..

  Женски многу ме боли во (на зидовите) вагината незнам од шсто .. не сум сексуално активна и не сум скината ..
  Што може да е прблемот?
  Дали е некоја инфекција? Кога носамдури и фармерки и самиот долен веш ми смета и влага внатре па ме боли..
   
  На Iviy и IvaSand им се допаѓа ова.