Бојадисување на косата со кна

Дискусија во 'Канта' започната од love-it, 28 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. love-it

  love-it Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2014
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  78
  Знае ли некој како тоа се прави?Сум слушнала дека трае еден месец.
  Ако има тема со оваа име слободно избришете ја!
   
 2. Dark-Lady

  Dark-Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2013
  Пораки:
  557
  Допаѓања:
  902
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.