1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Брадавици по лицето

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од princess5, 30 март 2013.

 1. princess5

  princess5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  4.172
  Допаѓања:
  30.239
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите...
  Ја отварам темава не дека не прочитав за креми и горење со течен азот и слично...
  но сакам ваше искуство доколку сте гореле брадавички или како сте ги отстраниле... зошто ви се појавиле и дали по горењето пак се појавуваат или не? како да ги спречиме да се размножат? кај мене ми се појавија од едната страна на лицето и отидов да ги горам...(уште треба да одам) но како уште да се појавуваат?
  Лек??? Совет? нешто што можам сама да направам? :^)