1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бременааа сум!!!

Дискусија во 'Канта' започната од ecapereca, 20 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ecapereca

  ecapereca Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2012
  Пораки:
  636
  Допаѓања:
  473
  Девојчиња, предложувам овде да се пријавувате сите кои чекавте и конечно останавте бремени. Неможам да ве бркам низ темите :inlove: Овде можеме и да си честитаме за да не ги оптеретуваме другите теми со честитките и убавите желби. Може? ;) :) :*
   
  На SimonaTino му/ѝ се допаѓа ова.
 2. SimonaTino

  SimonaTino Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.735
  Допаѓања:
  1.575
  Jas se izraduvav mislev licno za sebe ja otvori temava ,da ne ima nesto novo?
  Ako ne ti posakuvam prva da se zapises :*
   
  На ecapereca му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ecapereca

  ecapereca Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2012
  Пораки:
  636
  Допаѓања:
  473
  О чул те Господ, се надеваме, па ќе видиме. Имаме многу новички бременки, ама по различни теми објавуваат, затоа си реков и овде да има пријавување, сите на едно место за поголема прегледност :lol:

  Вие како сте со бебушко? Цмокчињааа :* :* :*
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.407
  Пол:
  Женски
  Нема потреба од темава, повеќето и во СДК си пишуваат, или во Труднички муабети, а за честитање се честита и во Честитки. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.