Бременост?

Дискусија во 'Канта' започната од bubi11, 26 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bubi11

  bubi11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  Имам нередовна менструација,прв пат имав односи на 4 овој месец,требаше да добијам тие денови,после два дена при мокрење ми потеце малце крв и 10 дена потоа ми течеше кафеав исцедок,сеуште немам добиено..дали е можно да сум бремена?иначе имавме односи со заштита
   
 2. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.542
  немораше да отвараш тема истото прашање го имаш поставено и во соодвтната тема . Според мене не си но доколку не си сигурна направи тест или иди на гиниколог
   
 3. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.683
 4. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.542
  Мислам дека го уништија форумов со вакви теми еј и јас сега сум гладна и ќе отворам темаЧ еј гладна сум што мислите дали треба да јадам или не и ако јадам што да јадам абе ајде
   
 5. bubi11

  bubi11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  Ти си чула за СТРАВ ?! А?! Познато ти е?!
   
 6. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.683
  A ти си слушнала за заштита ?!?! А???
  ААА?????????
   
 7. bubi11

  bubi11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  А знаеш да читаш?! А?? Бог да чува каков човек си ма ти ?!?! Не си се распрашувала ти после првиот пат а?! Не, супер ти било... е дај молим те мн. е глуп муабетов..
   
 8. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.542
  Ако те беше толку страв ќе идеше и ќе си купеше тест и фино лепо ќе си го направеше а очигледно ти е досадно па си бараш забава со отварање на нови теми. А што те кошташе да почекаш можеби некој ќе ти вратеше во соодветната тема
   
 9. bubi11

  bubi11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  Еј знаеш што, фала ти за совет !! Бај !!
   
 10. gami

  gami Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  628
  Допаѓања:
  122
  А ти како можеш вака да се однесуваш, а совет бараш???? :fubar: И не гледаш дека има тема кај можеш да прашаш или за се што ви текне теми се отвараат. :^)
   
 11. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.542
  Повели и друг пат :)
   
 12. bubi11

  bubi11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  нова сум на форумов и не знаев грешка не мора одма да напагате некој што ке побара совет
   
 13. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.542
  Ама ти воопшто не згреши си го напиша својот проблем на право место и виде дека никој не ти дава одговор и оп нова тема а и твоето однесување ама воопшто не доликува на 20 годишна девојка
   
 14. bubi11

  bubi11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  јас сум нова и побарав само совет а не знаев и затоа отворив нова тема ,не мора одма да се напага ...штоп си отворила нова тема...
   
 15. nice-girl

  nice-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2010
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  60
  и да си нова можеше да разгледаш малце повеќе и ќе си најдеше веќе отворената тема за твојот проблем
   
 16. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.891
  А? а? а? аааааааааа? ахаааааааа...
  Клуч. :bow:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.