1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бременост?

Дискусија во 'Канта' започната од bubi11, 26 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bubi11

  bubi11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  Имам нередовна менструација,прв пат имав односи на 4 овој месец,требаше да добијам тие денови,после два дена при мокрење ми потеце малце крв и 10 дена потоа ми течеше кафеав исцедок,сеуште немам добиено..дали е можно да сум бремена?иначе имавме односи со заштита
   
 2. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.554
  немораше да отвараш тема истото прашање го имаш поставено и во соодвтната тема . Според мене не си но доколку не си сигурна направи тест или иди на гиниколог
   
 3. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.713
 4. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.554
  Мислам дека го уништија форумов со вакви теми еј и јас сега сум гладна и ќе отворам темаЧ еј гладна сум што мислите дали треба да јадам или не и ако јадам што да јадам абе ајде
   
 5. bubi11

  bubi11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  Ти си чула за СТРАВ ?! А?! Познато ти е?!
   
 6. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.713
  A ти си слушнала за заштита ?!?! А???
  ААА?????????
   
 7. bubi11

  bubi11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  А знаеш да читаш?! А?? Бог да чува каков човек си ма ти ?!?! Не си се распрашувала ти после првиот пат а?! Не, супер ти било... е дај молим те мн. е глуп муабетов..
   
 8. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.554
  Ако те беше толку страв ќе идеше и ќе си купеше тест и фино лепо ќе си го направеше а очигледно ти е досадно па си бараш забава со отварање на нови теми. А што те кошташе да почекаш можеби некој ќе ти вратеше во соодветната тема
   
 9. bubi11

  bubi11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  Еј знаеш што, фала ти за совет !! Бај !!
   
 10. gami

  gami Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  628
  Допаѓања:
  125
  А ти како можеш вака да се однесуваш, а совет бараш???? :fubar: И не гледаш дека има тема кај можеш да прашаш или за се што ви текне теми се отвараат. :^)
   
 11. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.554
  Повели и друг пат :)
   
 12. bubi11

  bubi11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  нова сум на форумов и не знаев грешка не мора одма да напагате некој што ке побара совет
   
 13. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.554
  Ама ти воопшто не згреши си го напиша својот проблем на право место и виде дека никој не ти дава одговор и оп нова тема а и твоето однесување ама воопшто не доликува на 20 годишна девојка
   
 14. bubi11

  bubi11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  јас сум нова и побарав само совет а не знаев и затоа отворив нова тема ,не мора одма да се напага ...штоп си отворила нова тема...
   
 15. nice-girl

  nice-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2010
  Пораки:
  414
  Допаѓања:
  106
  и да си нова можеше да разгледаш малце повеќе и ќе си најдеше веќе отворената тема за твојот проблем
   
 16. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  А? а? а? аааааааааа? ахаааааааа...
  Клуч. :bow:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.