1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Брзо свршува

Дискусија во 'Секс' започната од seni.seviyorum, 7 декември 2011.

 1. seni.seviyorum

  seni.seviyorum Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  17
  Дали е можно кога и да имам секс со дечко ми тој свршува за 10 минути, сладуана тура штом ке го стави за 10 минути и бом... свршува. Дали некој знае зошто е тоа така, можби тој има некој некој проблем или пак јас го презадоволувам :lol: :P
   
  На Biny, Tigerspassion, Lolo5 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.541
  10 минути е прилично просечно, има некои што трипати го ставаат и одма гледаат ангели.
   
  На twilight123, staycalm, Frederik и 14 други им се допаѓа ова.
 3. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.295
  Ти имаш проблем, не тој, не си задоволена.
  Морам да си кажам ама многу ми се смешни овие 10 мин свршува имаше таму колку време издржува па 20 мин....мерите на часовник, па знаете дека се точно толку мин.??? :D :D :D
  Али затоа има втора, трета, четврта, петта.. додека не прегрее моторот
   
  На Traveler91, Biny, Lolo5 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. seni.seviyorum

  seni.seviyorum Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  17
  :D не велам точно 10 минути ама така е, но јас повеке би сакла една тура од час отколку пет од по 10 минути :D :D
   
  На Lolo5 и SunnyGirl2 им се допаѓа ова.
 5. MSkorpionka

  MSkorpionka Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.972
  Допаѓања:
  4.077
  Ако најдеш некој кој издржува 1 час викни ме и мене :angel:
   
  На G&E, Tears_of_the_sun, piksooki и 21 други им се допаѓа ова.
 6. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.295

  Вибратор му е мајката ;)
  Тоа ти е, судбина женска што не знае никогаш за доста :$
   
  На Tigerspassion, Lolo5 и samo negova22 им се допаѓа ова.
 7. katalina

  katalina Популарен член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2010
  Пораки:
  1.581
  Допаѓања:
  702
  Пол:
  Женски
  па 10 минути е сосем ок,да не рецам тоа е просекот :) Јас стварно не знам каков е тој секс сто трае пола цас или цел цас...мислам стварно младите погресно се информирааат,тоа сто го гледаат на порно филмовите е апстракција,утопија,циста глума... не барајте преку леб погаца! И бидете задоволни зс има маски сто за 2 минути заврсувааат работа,па вие онда сликајте се! ]:)
   
  На Tigerspassion, Nellaaa, Teja26 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.267
  Или не? ;)
   
  На Lolo5 и lipo им се допаѓа ова.
 9. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  225
  хахахах мојот можи и до 30 минути можам да кажам дека сум презадоволна....многу е издржлив макар што може секој момент да сврши сепак издржува :lol: :angel:
   
  На Tigerspassion, Lolo5 и okcenzi им се допаѓа ова.
 10. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
  мојов може со воздржување :lol: до 30 мин ама воздржување на екои 5 мин :D
   
  На Tigerspassion, Lolo5 и iloveyou29 им се допаѓа ова.
 11. seni.seviyorum

  seni.seviyorum Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  17
  А дали ти се задоволуваш со 10 минути ? :^) :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Radiance

  Radiance Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  170
  Toa e затоа што е без контрола и повеќе му е гајле тој да се задоволи и фајром. Ако малку размислува за твоите потреби и ако малку повеќе го користи чувството за контрола ќе дојдеш до заклучок дека може и 30 минути и 130.
   
  На Flower.D, Lolo5 и daddys.princess им се допаѓа ова.
 13. Acerola

  Acerola Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2011
  Пораки:
  537
  Допаѓања:
  628
  130? Ахам,секако.

  10 минути па и не е баш трагично.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Radiance

  Radiance Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  170
  Што мислиш дека нема машки што можат за издржат и 130 минути ?
   
  На Flower.D и Lolo5 им се допаѓа ова.
 15. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.267
  Не се нервирај, секој со искуството, па затоа не можат да те сфатат ;) .
  Најбитно е да се погодат- женско што не може да издржи многу да се погоди со таков партнер, и обратно- машко што може да издржи 130 минути, со таква жена, инаку лошо е :D .

  И да, јас верувам дека има машки што можат да издржат и повеќе, се разбира со мали паузи.
  А оние што имаат партнери што изржуваат по 10 минути, па и помалку - ги жалам, ама искрено, и се плашам каков ќе биде мојот следен партнер :angel: , до сега имав среќа да ми се погодат издржливи :D .
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Acerola

  Acerola Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2011
  Пораки:
  537
  Допаѓања:
  628
  Се разбира дека има,во текот на цела една вечер и со паузи. ;)
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.536
  Колку е само трагично . . . :|
   
  На Lolo5, iloveyou29, Femina...1 и 6 други им се допаѓа ова.
 18. Acerola

  Acerola Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2011
  Пораки:
  537
  Допаѓања:
  628
  Аман бе луѓе ок е,не е дека е презадоволително ама сум слушнала и за многу по трагични искуства од 10 минути,па затоа напишав и дека не е баш трагично.Три пати по 10 минути и готово :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.465
  Не знам за други, ама јас не можам да бидам во врска со тип ако немам квалитетен секс. Џабе ти е и муабет и разбирање и се ако ти свршува за 5 мин. Ако така гледаме мене 10 партии малку ке ми се, плус едвај си се загреала а тој више свршил. И да. 10 мин за мене се трагично. Но тоа е индивидуално. Има и девојки кои толку им е доста нели..
   
  На Biny, Lolo5, okcenzi и 2 други им се допаѓа ова.
 20. Radiance

  Radiance Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  170
  Абе не, жими мајка има што издржват и по 130 минути за 130 минути а не цела вечер =) Тоа е твое што ти не си имала можност да искусиш на твоја кожа, ама тоа не е доказ дека не постојат такви.
   
  На Lolo5 и Sweet7 им се допаѓа ова.