ВИДЕТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Дискусија во 'Канта' започната од trkalo, 31 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. trkalo

  trkalo Нов член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
 2. LaChiquita

  LaChiquita Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2010
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  357
  ц,ц,ц,ц,ц,ц
  се извадив од памет.. абе будало, вакви ли наслови се пишуваат???
  и онака не се отвара тој линк :^)
   
 3. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  3.925
  Допаѓања:
  24.082
  Според намештајот изгледа на хотел соба

  двајца полуголи мажи легнати на кревет?


  нема ништо педерско тука............нееее какви будала е тој што ке помисли на таква работа :lol: :lol: :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.