Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вага-и кој знак најмногу одговараат?

Дискусија во 'Канта' започната од Diamondkiss, 3 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Diamondkiss

  Diamondkiss Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2011
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  38
  Ако имате искуство вага и некој знак со кој највеќе одговараат кажете!
   
 2. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  4.090
  Допаѓања:
  30.213
  Пол:
  Женски
  Инаш теми и теми за хороскоп и кој со кој одговара, разгледај сигурно ќе најдеш одговор бидејки темата сигурно ќе ти ја заклучат. :)
   
 3. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.334
  Водолија ,Овен ,Лав ,Стрелец ,Скорпија ...
  Имаме избор :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.