1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вакуум кеси

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од Vladus, 27 март 2017.

 1. Vladus

  Vladus Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  110
  Каде можам да најдам вакви кеси или ролни за вакумирање? По можност во Битола, Охрид или Скопје. 412VzIuOElL._AC_UL320_SR286,320_.jpg assorted_foods.jpg
   
 2. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.685
  Пол:
  Женски
  Многу се практични.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 2 други им се допаѓа ова.