1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ватикански леб

Дискусија во 'Рецепти' започната од Elena1311, 23 јуни 2014.

 1. Elena1311

  Elena1311 Активен член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  Здраво :)

  Дали некој знае да прави или е правел ватикански леб? За исполнуване на желби...:)