1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашата коса

Дискусија во 'Канта' започната од smiley-32, 18 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  Паа феминки еве една тема каде што ке си ја опишуваме косата :lol:
  (должина,боја ,итн)
  Еве јас прва ке кажам :rofl: Мојата е во боја на лешник и малку виткана.Ја мијам 3 пати во неделата бидејки сакам да ја одморам бидејки летото секој ден ја миев :) Немам никакви проблеми :D Користам шампон и регенератор на Орифлејм и презадоволна сум :)

  ако има ваква или слична тема - клуч ;)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.094
  Допаѓања:
  61.990
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.