1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашата прва менструација

Дискусија во 'Канта' започната од sakamramenstomak, 1 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sakamramenstomak

  sakamramenstomak Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  1
  Ве молам кажете кога и како тоа се случило ;)
   
 2. kristii

  kristii Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  1.706
  Мислам за ова имаме дискутирано во некоја тема и нема потреба да се отвара нова.Се надевам модераторите ке го решат ова
   
 3. Night.Wish

  Night.Wish Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  33
 4. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.086
  [mod-dupla:w5r9c7ig][/mod-dupla:w5r9c7ig]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.