1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вашата спална соба

Дискусија во 'Дом' започната од Cvetce12345, 1 јуни 2020.

 1. Cvetce12345

  Cvetce12345 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2020
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  127
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки,разгледував низ форумот но не успеав да најдам ваква тема.
  Овде можеме да споделуваме фотографии од нашите спални соби.
  Нашата соба ја средуваме сега,па кога ќе биде гитова секако и јас ќе постирам слики .
  Доколку мислите дека темава не е потребна нека биде избришана.
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Anita Nikoloska

  Anita Nikoloska Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2021
  Пораки:
  378
  Допаѓања:
  496
  Пол:
  Женски
  Јас нема да споделам фотографии но ќе ја опишам. Под прозорецот ни стои лежајот десно од лежајот е мојата шминкерница односно огледалото со шминки парфеми и т.н.
  Напред пред лежајот имам комода со тв, одма до комодата имам фиокар.
  Лево од лежајот ни стои регалот а над тв имам слики. Имам и лустер (како топка) на подот имам мали стази и ламинат а до страните од лежајот имаме мали комодичина со столни ламби.Цела спална соба е во бела боја.
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.