1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ваше искуство во слабеење(севкупно)

Дискусија во 'Канта' започната од Alisa2387$#, 3 септември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Alisa2387$#

  Alisa2387$# Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2017
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Епа вака ме интересираат вашите стории, искуства во слабеење. Во дополнение наведете за колку време сте го постигнале резултатот дали сте виле физички активни(трчање вежби фитнес теретана) дали сте направиле измени во исхраната и ако да, тогаш какви и како ја одржувате тежината значи баш се ама баш се :D . Ајде малку дадете мотивација за останатите членови. Инаку и јас имам вишок килограми за симнување и ми треба подршка ми се здосади да се гледам ваква. Време е за промени! И со среќа на сите останати кои се трудат <3
   
 2. waterllady

  waterllady Популарен член

  Се зачлени на:
  26 мај 2014
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  3.172
 3. CrazyOne

  CrazyOne Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  1.925
  Допаѓања:
  17.820
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.