Вашиот хит на ноќта?

Дискусија во 'Музика' започната од Dream-Girl, 8 ноември 2018.

 1. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.597
  Допаѓања:
  137.178
  Пол:
  Женски
  Имаме тема за хит на денот, но некако ноќта како да е посебна. Обожавам да слушам сосема друг вид на песни во тоа време, како ноќите да си го прават своето.

  Еве ќе почнам, мојот вчерашен хит на ноќта :)
   
  На Dimi_, theunforgiven, Ketchup и 6 други им се допаѓа ова.
 2. MrenaRiba

  MrenaRiba Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2013
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  525
   
  На -Buba-, Someonespecial, Natali.3 и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.597
  Допаѓања:
  137.178
  Пол:
  Женски
 4. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.146
  Допаѓања:
  912
  Пол:
  Женски
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 5. MsBoo

  MsBoo Активен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2018
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Машки
   
  На marija.980, cresa-jagoda и mazikeen им се допаѓа ова.
 6. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.712
  Допаѓања:
  51.702
  Пол:
  Машки
 7. mazikeen

  mazikeen Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2018
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  1.409
  Пол:
  Женски
   
  На Someonespecial, cresa-jagoda и Dream-Girl им се допаѓа ова.
 8. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.890
  Допаѓања:
  19.633
  Пол:
  Женски
   
  На cresa-jagoda и Dream-Girl им се допаѓа ова.
 9. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.597
  Допаѓања:
  137.178
  Пол:
  Женски
   
  На Someonespecial и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 10. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  3.130
  Допаѓања:
  16.142
  Пол:
  Женски
   
  На Someonespecial и Natali.3 им се допаѓа ова.
 11. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  4.987
  Допаѓања:
  41.077
  Пол:
  Женски
 12. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.747
  Пол:
  Машки
 13. Alin4e

  Alin4e Активен член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2018
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Женски
   
  На Natali.3 и FallenAngell им се допаѓа ова.
 14. daylight

  daylight Популарен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2011
  Пораки:
  2.552
  Допаѓања:
  3.235
 15. Mr.Mary

  Mr.Mary Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2014
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  184
  Пол:
  Женски
   
  На Natali.3 и ane.bella им се допаѓа ова.
 16. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.597
  Допаѓања:
  137.178
  Пол:
  Женски
 17. Elinora

  Elinora Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2018
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  540
  Пол:
  Женски


  Аман од мене :D:D
   
  На marija1907 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Ана на мама

  Ана на мама Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2018
  Пораки:
  577
  Допаѓања:
  1.817
  Пол:
  Женски
   
  На **prcla** и Роберт 7 им се допаѓа ова.
 19. marija1907

  marija1907 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2013
  Пораки:
  865
  Допаѓања:
  2.841
  Пол:
  Женски
 20. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.128
  Допаѓања:
  56.514
   
  На lovestoneddd му/ѝ се допаѓа ова.