Вашите омилени комбинации низ слики

Дискусија во 'Канта' започната од smiley-32, 7 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  Овде можете да постирате слики од вашите омилени модни комбинации ,фустани,акцесоари ..
  jас ке прикачам во петок :)

  Ако има ваква тема ,нека биде слободна заклучена :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.976
  Допаѓања:
  47.918
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.