Ваши постигнати резултати (слики)

Дискусија во 'Фитнес' започната од Cherry1555, 4 април 2013.

 1. Cherry1555

  Cherry1555 Активен член

  Се зачлени на:
  4 април 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  не видов дупла тема ако има канта одма :) штотуку почнав да вежбам и сакам малце да се мотивирам видов тема за Ваш фитнес ден +мотивации ама сакам да погледнам ваши слики
  ставајте ваши слики не лажни ;)
   
 2. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.737
  Пол:
  Женски
  Ваши постигнати резултати ( слики)

  :D ...не дека е нешо али ај.. :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  На Xxx007, Osamena devojka, SV1911 и 15 други им се допаѓа ова.
 3. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  1.011
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Ваши постигнати резултати ( слики)

  оти бе, одлично е... браво.. да продолжиш уште што до ова си стигнала 8)
  Слики од 2012' ...сега не сум баш за гледање... 8)
   

  Прикачени фајлови:

  • DSC00451.JPG
   DSC00451.JPG
   Големина на фајлот:
   268,8 KB
   Прегледи:
   7.698
  • DSC00446.JPG
   DSC00446.JPG
   Големина на фајлот:
   281,1 KB
   Прегледи:
   7.687
  • DSC00453.JPG
   DSC00453.JPG
   Големина на фајлот:
   658,7 KB
   Прегледи:
   7.658
  • DSC00447.JPG
   DSC00447.JPG
   Големина на фајлот:
   362,8 KB
   Прегледи:
   7.659
  На diskreten32, valton, Mtvs и 13 други им се допаѓа ова.
 4. Nakov

  Nakov Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
  Ваши постигнати резултати ( слики)

  Еве девојки јас колку ослабнав :)
   

  Прикачени фајлови:

  • DSCF1836.jpg
   DSCF1836.jpg
   Големина на фајлот:
   263,2 KB
   Прегледи:
   7.565
  На Osamena devojka, Leo girl, Deep и 47 други им се допаѓа ова.
 5. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.737
  Пол:
  Женски
  и повторно јас... :D имам некое мало подобрување од минатиот пат :D
  морав да ја кропнам малце сликата затоа што многу ми се гледаше пижамата смешно изгледав :D
   

  Прикачени фајлови:

  На Biny, Mtvs, калин95 и 38 други им се допаѓа ова.
 6. baby-star

  baby-star Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2012
  Пораки:
  2.056
  Допаѓања:
  6.155
  ^^^
  Одличен резултат :clap:
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 7. tinan

  tinan Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  1.272
  Пол:
  Машки
  ‘^^^^^^^

  Браво.

  Темата ми даде идеја и како да се самомотивирам. Секој ден вежбање а еднаш неделно слика (само јас нема да ја ставам на форумов :$ , само за лична зло/употреба)
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  877
  Пол:
  Женски
  Браво девојки за резултатите!
  Најубаво би било да се постира слика од пред и потоа, али let's face it, за тоа треба мноооогу време :) :)
   
 9. Cherry1555

  Cherry1555 Активен член

  Се зачлени на:
  4 април 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  БРавоо девојкии БРАВОООО!! :clap: :clap: навистина ме мотивиравте и јас да почнам да вежбам по малце :lol:
   
 10. sanja.burgundy

  sanja.burgundy Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2013
  Пораки:
  965
  Допаѓања:
  9.070
  Пол:
  Женски
  Секоја чест девојки! Одев долго време на пилатес, и имам некои видливи резултати, но штом ќе бидам задоволна, добивате слика и од мене :)

  До тогаш - мотивирајте ме вака, затоа што малку ме замрзе да вежбам :lol: :lol:
   
 11. EmmaBass

  EmmaBass Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2012
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  5


  :o :o :o :o :o :o prekrasnooo kako li uspea? celi tri meseci vezbam kik boks i imame prenaporen :trening...stomacni sklekovi bla bla... i pak ne sum ni blisku kako tebe a ne sum debela ramen somak imam... :( sto li vezbash?
  [mod-kirilica:3jc9xvli][/mod-kirilica:3jc9xvli]
   
 12. Sparklistik

  Sparklistik Активен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  5
  Браво! Како успеа?
   
 13. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.737
  Пол:
  Женски
  Emma Bass правам стомачни,трчам по малце, а и спортувам и јас имам напорни тренинзи :D ,планк,страничен планк и овие вежби http://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU стигната сум до левел 4 ама понекогаш се навраќам наназад , денес ги правев левел 2 :)
   
  На Summerlover му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.737
  Пол:
  Женски
  ооо изгледа само јас си коментирам тука :D :rofl: :rofl:
  еве денешни слики :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

  На калин95, Vetruska, SV1911 и 4 други им се допаѓа ова.
 15. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  714
  Пол:
  Женски
  дали може да ни ги дадеш сите левели од вежбањето? прати ни линк ако сакаш.и јас вежбам и правам по 300 стомачни тоа од зимото па навака а иначе вежбам од минатата пролет(2012) и онака ми е стомачето онекогаш коа ме мрзи набивам ко трудица од 5 месеци а понекогаш онака ептен ми се познаваат стомачните.ама мене надуеноста ми е наследна и татко ми бил коа бил млад.
   
 16. Marie.m

  Marie.m Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  799
  Допаѓања:
  683
  Браво за сите, посебно за Nakov навистина голема промена!
  Браво и за сите девојки кои се стегнати и парираат на момци со така наречени "плочки" 8)
   
 17. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.737
  Пол:
  Женски
  http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
  http://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU

  http://www.youtube.com/watch?v=lWEmj3bJu_A

  http://www.youtube.com/watch?v=yWRjVDGzOqc
  http://www.youtube.com/watch?v=nWZkRFWsxBM
  мислам дека се толку можеби има уште ако најдам ќе ги ставам
  :)
   
  На Tikiss и mauu им се допаѓа ова.
 18. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  714
  Пол:
  Женски
  http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
  http://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU

  http://www.youtube.com/watch?v=lWEmj3bJu_A

  http://www.youtube.com/watch?v=yWRjVDGzOqc
  http://www.youtube.com/watch?v=nWZkRFWsxBM
  мислам дека се толку можеби има уште ако најдам ќе ги ставам
  :)

  ако добро приметив исти се вежбиве само обемот се накачува.по колку серии правиш?
   
  На BabyStyle му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.737
  Пол:
  Женски
  да се накачува прво по 30 па 40 па 50 па 60 иначе се по 1 правам, не ги правам сите вежби 2-3 не правам затоа што некои многу ми се тешки :D кога не ги правам тие 2-3 вежби да не седам напразно, меѓувремено стомачни правам :)
   
 20. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.737
  Пол:
  Женски
  :D
   

  Прикачени фајлови:

  На Biny, КикиМаус, majstore и 36 други им се допаѓа ова.