Ваши постигнати резултати (слики)

Дискусија во 'Фитнес' започната од Cherry1555, 4 април 2013.

 1. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.856
  Допаѓања:
  46.150
  И пилешки ножиња :P:lol:
   
  На LadyLollypop, LiliBoz, 1209 и 2 други им се допаѓа ова.
 2. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.615
  Допаѓања:
  46.629
  Пол:
  Машки
  Секоја чест девојче:bow:
   
  На jasbi и Amellie13 им се допаѓа ова.
 3. Alpha010

  Alpha010 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2018
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  208
  Пол:
  Машки
  Кој да му кажи дека нозете се предуслов за добро оформено тело :)
   
  На SwanMay му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.911
  Допаѓања:
  3.684
  Пол:
  Машки
  Токму така, немам средена исхрана ниту пазам. За да средувам исхрана и се фокусирам сериозно во овој спорт, на некое повисоко ниво од ова што го водам, би ми требало многу повеќе пари од само плаќање членарината во клубот. ;)
   
  На SwanMay му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Alpha010

  Alpha010 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2018
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  208
  Пол:
  Машки
  Вака без пазење, колку ти е месечниот трошок за исхрана? Вклучено и јадење надвор, сендвичи и останати работи.
   
 6. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.911
  Допаѓања:
  3.684
  Пол:
  Машки

  Максимум четири илјади денари.
   
 7. Alpha010

  Alpha010 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2018
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  208
  Пол:
  Машки
  Со уште две илјади денари, ќе имаш исхрана дневна од околу 400-500јх, 200п, 70м.

  Одлична за да ти обезбеди мускулен раст.
   
 8. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.911
  Допаѓања:
  3.684
  Пол:
  Машки

  Би го сфатил овој спорт на посериозен начин доколку сеуште играв фудбал или уште подобро ако ме викнеа за полиција (иако извадов одлични резултати на физичките тестови). Вака ми е доволно до каде сум и што сум, убаво се чувствувам за животниот стил што го водам, сепак фала. :D  Инаку еве уште една слика од мене каде.... ептен бев на газирани сокови, благо и junk food.
  19399081_1866234920303113_4712593957781418906_n.jpg
   
  На zalosna, kikkki, x.Daisy.x и 4 други им се допаѓа ова.
 9. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  3.246
  Допаѓања:
  21.426
  Не е кујзнае што, ама како личност што се' ми иде во бутови, гледајќи ја разликава, си се порадував:D
  [​IMG] [​IMG]

  Втората е од сега, првата некаде август ми се чини. Бавно ми оди ова:doh:.
  И стомакот ми е намален и лицето ослабено ама засега ова решив да ставам:emo:
  А инаку веќе треба и нови фармерки да купувам:D
   
  Последна измена: 18 јануари 2019
  На LivingGlam, SunnyGirl2, SofiMar_ и 12 други им се допаѓа ова.
 10. SwanMay

  SwanMay Популарен член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  824
  Допаѓања:
  4.369
  Пол:
  Женски
  Браво, одличен напредок имаш! :clap:
   
  На Tan4ence му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Liu

  Liu Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2016
  Пораки:
  346
  Допаѓања:
  1.249
  Пол:
  Женски
  Мислам дека некаде низ форумот имам спомнато за моите -20 кг еве сега и визуелно :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Dust, Rabbit 97, diskreten32 и 16 други им се допаѓа ова.
 12. MrKJ

  MrKJ Активен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2018
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  155
  Пол:
  Машки
  Од 113 на 76 кила. : ) Многу тренинг, вежбање, здрава протеинска исхрана, и добри гени за градење мускулна маса. : ) Слабеење и качување на мускулна маса. Презадоволен од досегашните резултати. Уште 7-8 кила до стомачни. : )
   

  Прикачени фајлови:

  На ***Bony***, jasbi, zalosna и 15 други им се допаѓа ова.
 13. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.911
  Допаѓања:
  3.684
  Пол:
  Машки
  50313625_341993043308333_7836448911391719424_n.jpg 50627158_225921538314500_1576527338668032000_n.jpg
   
  На Liu, Milobebence и Blue_Angel_13 им се допаѓа ова.
 14. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.911
  Допаѓања:
  3.684
  Пол:
  Машки
  Ми останаа уште 4 дена за да наполнам еден месец стаж после 6 месечна пауза од теретана, ќе споделам уште еднаш слики за последно кај среда четврток. :D


  50628527_2273059346299329_1398203934375411712_n.jpg

  50822360_315222819337007_621644869114265600_n.jpg
   
  На Liu, Milobebence и waterllady им се допаѓа ова.
 15. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.911
  Допаѓања:
  3.684
  Пол:
  Машки
  49406799_547896685620170_5634904441317490688_n.jpg 51515906_1702842819816796_8521985632396902400_n.jpg


  30 дена вежбање после 6 месечна пауза, финално за месецов :D
   
  На Liu, kikkki, Cinnamon Bun и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.619
  Допаѓања:
  5.326
  @Tan4ence @Liu
  Девојки како успеавте. Браво.

  Може во Лп да ме контактирате?
  Морам да стартувам и јас.

  Поточно ми требаат совети во врска со вежбите и исхраната.
  Браааво. Браво.
   
  Последна измена: 1 февруари 2019
  На Tan4ence и Liu им се допаѓа ова.
 17. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.856
  Допаѓања:
  46.150
  На некој што троши 4000 да му речеш "со уште 2000" е исто како на некој што троши 200 евра да ми кажеш "абе со уште 100 евра" . :D
  Се понашате како парите на дрво да растат.
   
  На staycalm, Harper, NarCis@ и 3 други им се допаѓа ова.
 18. Liu

  Liu Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2016
  Пораки:
  346
  Допаѓања:
  1.249
  Пол:
  Женски
  Пиши ми слободно да ти кажам се подетално. :*
   
  На diskreten32 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Alpha010

  Alpha010 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2018
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  208
  Пол:
  Машки
  Солидно :)
  [​IMG]
   
  На 17.06.'15 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. vectra20

  vectra20 Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2018
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  108
  Колку обем на раце и колку кг си.
  Топ форма браво:muscle: