Ваши постигнати резултати (слики)

Дискусија во 'Фитнес' започната од Cherry1555, 4 април 2013.

 1. moon1

  moon1 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  606
  Допаѓања:
  2.454
  Пол:
  Женски
  :smirk:
   

  Прикачени фајлови:

  На 1209, Elisabeth, homer simson и 8 други им се допаѓа ова.
 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.622
  Допаѓања:
  5.335
  Аа пиши ми лп за исхрана и за вежби пак.
   
  На krofnicka27 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. soffce

  soffce Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2017
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  189
  Пол:
  Женски
  ејј и мене пиши ми вежбички и исхрана итприлика, во лп..браво Goals
   
  На krofnicka27 и SunnyGirl2 им се допаѓа ова.
 4. Мејз

  Мејз Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2018
  Пораки:
  386
  Допаѓања:
  3.996
  Пол:
  Женски
  CYMERA_20190716_032718.jpg
   
  На Bratot, LUCI 99, cresa-jagoda и 8 други им се допаѓа ова.
 5. Мејз

  Мејз Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2018
  Пораки:
  386
  Допаѓања:
  3.996
  Пол:
  Женски
  CYMERA_20190717_233732.jpg
  Ги сефтосав новиве :inlove: оваа ми е најнова слика, се запуштив малку со стомачниве, мора да запнам сега по упорно :muscle::muscle:
   
  На krofnicka27, greg18, MarkoNik и 20 други им се допаѓа ова.
 6. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.622
  Допаѓања:
  5.335
  Уаоо Што вежбаш?
   
  На Мејз му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Мејз

  Мејз Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2018
  Пораки:
  386
  Допаѓања:
  3.996
  Пол:
  Женски
  Порано малку аеробик, сега по план со вежби
   
 8. soffce

  soffce Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2017
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  189
  Пол:
  Женски
  можам ли дома да правам тежински тренинг или морам во теретана ?патем немам тегови, ама ако треба ке купам :lol::lol::lol:знам дека може со сопствена тежина но да не нема резултати големи како што би имало со тегчиња
   
 9. Мејз

  Мејз Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2018
  Пораки:
  386
  Допаѓања:
  3.996
  Пол:
  Женски
  Можеш :) јас кога немам време за теретана вежбам дома, full body со тегчиња
   
  На soffce му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Мејз

  Мејз Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2018
  Пораки:
  386
  Допаѓања:
  3.996
  Пол:
  Женски
  CYMERA_20190726_203751.jpg
  Од вчера :muscle:
   
  На SugarHoney, MarkoNik, Bratot и 11 други им се допаѓа ова.
 11. homer simson

  homer simson Активен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2019
  Пораки:
  224
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Машки
 12. Мејз

  Мејз Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2018
  Пораки:
  386
  Допаѓања:
  3.996
  Пол:
  Женски
  ти благодарам
   
 13. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  3.832
  Допаѓања:
  64.529
  Пол:
  Машки
 14. Мејз

  Мејз Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2018
  Пораки:
  386
  Допаѓања:
  3.996
  Пол:
  Женски
  Свесна сум, и сега повеќе се посветувам на тој дел
   
  На homer simson и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 15. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  3.832
  Допаѓања:
  64.529
  Пол:
  Машки
  Само напред :)
   
  На Мејз му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.016
  Допаѓања:
  4.116
  Пол:
  Машки
  67825384_2306326912960576_5333652772296327168_n.jpg


  Месецов сум стигнат да јадам на секое место што стигнав во градов. xd

  Се немам мерено ама отрприлика 80-82 кг.
   
  На cresa-jagoda, SwanMay, Elisabeth и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. homer simson

  homer simson Активен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2019
  Пораки:
  224
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Машки
  другар поработи нозе и грб инаку (y)
   
  На ЕденЧлен му/ѝ се допаѓа ова.
 18. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  3.464
  Допаѓања:
  26.853
  Пол:
  Женски
  Јас откако почнав да работам тука физичка работа ослабнав 8кг, баш толку сакав да изгубам и сега дури почнаа мускулите кои ги вежбав неколку месеци во теретана, да ми се познаваат подобро. Сакам да продолжам да вежбам пак ама толку сум преморена секој ден и немам воопшто време со смениве, успевам дамо јога малку наутро зошто ужасно ме боли грбот.
  Сепак горда сум на бицепсов.:D
  Огледалово ми е малку гадно занемарете :$
  IMG_20190804_145113.jpg
   
  На Роберт 7, Keanu_R.Wick, blackred и 12 други им се допаѓа ова.
 19. Мачкетина

  Мачкетина Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2019
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  977
  Пол:
  Женски
  Порано вежбав повеќе сега некако не можам никако да почнам. И пробувам да си најдам мотивација за да почнам што по скоро. Имам 56кг би сакала бар 3 да симнам и да се стегнам малку.
  Вежби некои за бицепс, стомачни и задник.
  До каде стигнав пред да престанам да вежбам.
  IMG_20190804_160538.jpg
   
  На (Lord), Keanu_R.Wick, SunnyGirl2 и 7 други им се допаѓа ова.
 20. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.016
  Допаѓања:
  4.116
  Пол:
  Машки

  Fala ama ne se dujam na sliki xd inaku znam kako da zastanam na slika za da vidis i grb.


  Inaku se zanumavam i so trcanje i fudbal,2 do 3 pati nedelno taka da... presisuvam.


  Ako e nekoe merilo cucnjevi 90 kg, kontra presa 280 kg.