Ваши постигнати резултати (слики)

Дискусија во 'Фитнес' започната од Cherry1555, 4 април 2013.

 1. ma4enceEdno

  ma4enceEdno Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  461
  Ова е мојот резулат со Инсенити вежбите од два месеци , не е којзнае што но јас сум многу хепи :)
   

  Прикачени фајлови:

  • IMG_2989.JPG
   IMG_2989.JPG
   Големина на фајлот:
   112,2 KB
   Прегледи:
   1.813
  На diskreten32, valton, alexa_dimoska и 30 други им се допаѓа ова.
 2. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  713
  Пол:
  Женски
  еве сум и јас пред и потоа. можеби немам некој голем резултат ама за разлика од тоа каква бев зимата.... :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • potoa.jpg
   potoa.jpg
   Големина на фајлот:
   77,6 KB
   Прегледи:
   1.491
  • pred.jpg
   pred.jpg
   Големина на фајлот:
   37,7 KB
   Прегледи:
   1.494
  На diskreten32, valton, lackygirl и 6 други им се допаѓа ова.
 3. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.736
  Пол:
  Женски
  еве едно мало подобрување :)
   

  Прикачени фајлови:

  • emkataaaa 001.JPG
   emkataaaa 001.JPG
   Големина на фајлот:
   265,9 KB
   Прегледи:
   1.496
  На Mrs. Diva, a.nuska, srcence1607 и 29 други им се допаѓа ова.
 4. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Браво Дог-лавер! :clap:
  Ме интересира само колку време вежбаш и колку време ти беше потребно за ова да го постигнеш?
  Мислам дека си била природно слаба и си почнала да вежбаш за да се зацврстиш и да ги оформиш, така?
   
 5. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.736
  Пол:
  Женски
  да да така е, вежбав од септември ама не многу активно и негде од јануари почнав поактивно и се до сега, а за ова ми требаа едно 3-4 месеци од јануари-април ги имав оформено ама ми беа помали :)
   
 6. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.406
  Пол:
  Женски
  Браво, останав без зборови. :up:
  Инаку и јас сум природно слаба и овој месец почнав да ги правам стомачните од big brother и има резултати. Напорни се вежбите и ги правам по 3 сесии на ден! До јули ќе постирам слика од моите стомачни. :P
   
 7. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  big brother? Да не мислиш на biggest loser? :)
   
 8. EMILI1999

  EMILI1999 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Женски
  ^Ај те молам дади линк од вежбите што ги правиш биг брадер или како и да се вика и вика и јас сакам за летово мојов стомак да го средам не декабсум дебела туку имамам само еден сантиметар во струк за симнување....
   
 9. Foreveryoungiwannabe

  Foreveryoungiwannabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  309
  Допаѓања:
  685
  ^ Ако мислите на the biggest loser,мислам дека овие се.
  http://www.youtube.com/results?search_q ... ZPpxEZvipo

  А ако сакаш вежби конкретно за стомачни,прелистај наназад по мислењата,имаат постирано. :)
   
 10. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.406
  Пол:
  Женски
  Упсс, грешка сум напишала, сигурно сум се збунила малку. :lol: :tmi:
  Bar brothers
  Повелете линк.
  http://www.youtube.com/watch?v=NbYiuQYh5xM
   
  На lana.del-rey му/ѝ се допаѓа ова.
 11. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.597
  Допаѓања:
  5.294
  :clap: :clap: :clap:
  бравоо ме мотивирате да вежбам

  а не јас ќе повежбам па ми текнало ај денес не вежбам ќе јадам хахах
  ама сега вака кога вве гледам

  убавини
  да си продолжите така а јас да си започнам ;)
   
 12. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.522
  Јас почнав пред еден месец да вежбам ,за резултати рано е сеуште ко ке се осетам зацврстена како што сакам ке ставам фотка :)
   
 13. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  942
  Допаѓања:
  501
  Пол:
  Женски
  Браво за Наков и Дог-ловер :clap: :clap:
  Јас почнав пред еден месец ама сега ќе почнам со вежбите на дог-ловер :)
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 14. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  795
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 15. SnowWhite8

  SnowWhite8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  1.076
  Допаѓања:
  1.261
  Пол:
  Женски
  Секоја чест. Ми велат пешачењето ослабнувало јас сега откако почнав со работа одам како коњ :lol: дури нозете ме болат ама нема никакви резултати. Дали затоа што сум ниска нема никогаш да ослабам. Имам една другарка колку мене е висока ама има рамен стомак.. не е прасе како мене. Сега и вас ве гледам сте постигнале СУПЕР резултати честитки на упорноста. А дали вежбавте и кардио вежби или само овие што ги постиравте овде во темава?:)
   
 16. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.736
  Пол:
  Женски
  јас ги правев овие вежби што се во темава и кардио :)
  еве 2 најнови слики,задоволна сум од резултатите,повеќе нема да вежбам толку напорно,ќе вежбам малце колку да одржувам формата :)
   

  Прикачени фајлови:

  На sugarlips, SV1911, AnaKlarc и 26 други им се допаѓа ова.
 17. Tumblr

  Tumblr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  989
  Пол:
  Женски
  Ти се восхитувам,стварно!Спремна си за летово 8)
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 18. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  897
  Добра сум м ? :wasntme:  пс сеуште работам на случајот, до 13 јули морам на бидам тип топ со стомачните :!:
   

  Прикачени фајлови:

  На Ann.94, elisabeta, Sara123 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.522
  Имам доста промена на телото ама сакам уште повеке па кога ке го постигнам тоа што го сакам ке ставам фотографија :)
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 20. AquaBlue

  AquaBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2013
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  572
  Ајде нека живне темава :tmi:
  И, очекувајте ме и мене тука после неколку месеци :P
   
  На zeka и Dog-lover им се допаѓа ова.