Ваши постигнати резултати (слики)

Дискусија во 'Фитнес' започната од Cherry1555, 4 април 2013.

 1. me again

  me again Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2018
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  252
  Пол:
  Машки
  20200313_144649.jpg
   
  На victoria му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Мејз

  Мејз Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2018
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  3.816
  Пол:
  Женски
  CYMERA_20200315_205731.jpg Морам да си ги вратам стомачните ;(
   
  На zhap4e, John Snow, (Lord) и 5 други им се допаѓа ова.
 3. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.827
  Допаѓања:
  3.491
  Пол:
  Машки
  89965393_1148799702133010_2917760400172777472_n.jpg 87984759_620077021888469_7169357610339008512_n.jpg 87504767_1535964756580073_2800123917404995584_n.jpg


  Изолиран од теретана и било каква физичка активност (освен планинарење) сум скоро 10 дена.
   
  На victoria, ku4ence и Мејз им се допаѓа ова.
 4. Abracadaver

  Abracadaver Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  257
  Допаѓања:
  737
  Пол:
  Машки
  Прогрес во теретана.
  Лето 2018 вс лето 2019

  5588_6688.jpg
   
  На Trxmx, Regina.Phalange, Mimmi39 и 15 други им се допаѓа ова.
 5. (Lord)

  (Lord) Активен член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  87
  Пол:
  Машки
  На victoria му/ѝ се допаѓа ова.
 6. victoria

  victoria Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  24.649
  Пол:
  Женски
  Само сега со изолацииве повеќе се јаде :)
  пауза направив недела дена, од понеделник почнувам пак... Во домашни услови:muscle:
   
  На Miki_mat3 и (Lord) им се допаѓа ова.
 7. AAKG

  AAKG Активен член

  Се зачлени на:
  5 август 2019
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  186
  IMG_20200115_013625.jpg :whew:
   
  На marija305, MidwifeM, victoria и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Мејз

  Мејз Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2018
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  3.816
  Пол:
  Женски
  CYMERA_20200323_163142.jpg
   
  На massage, Regina.Phalange, crimson и 15 други им се допаѓа ова.
 9. (Lord)

  (Lord) Активен член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  87
  Пол:
  Машки
  Мајка природа без вежбање:) IMG_20200325_122640.jpg
   
  На мацка64 и victoria им се допаѓа ова.
 10. AAKG

  AAKG Активен член

  Се зачлени на:
  5 август 2019
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  186
  IMG_20200325_132425.jpg
  Natural
   
  На мацка64 и victoria им се допаѓа ова.
 11. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.126
  Допаѓања:
  17.357
  Пол:
  Женски
  87BF2C66-D800-4B06-947D-AD7637F99C0B.jpeg
  3A500439-A0E6-476D-B6DE-C8A65BC6182E.jpeg 8ми ден.
  8) :muscle:
   
  На Izaabella, SunnyGirl2, marija305 и 24 други им се допаѓа ова.
 12. flowersss

  flowersss Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  102
  Пол:
  Женски
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.204
  Допаѓања:
  7.830
  Пол:
  Женски
  Ова е од лани ова време, со еден месец вежбање. Овие денови планирам пак да почнам.
  Пред: received_361090204546513.png
  После:
  20200404_023900.png
   
  На soffce, invisible23, Queen of Hearts и 13 други им се допаѓа ова.
 14. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.126
  Допаѓања:
  17.357
  Пол:
  Женски
  B2A4894F-7AB8-4B49-9CAD-49908DCB14B9.jpeg
  -морав да ишкртам се, неќам да ми се гледа собата :bandit:
  04B268CB-D119-461C-B2A3-AF7F383EB39A.jpeg
  ден 22ри
  Вчера 10.04.2020
  После активно вежбање секој ден.Немам правено пауза ниеднаш 8)
   
  На Izaabella, SunnyGirl2, Bratot и 27 други им се допаѓа ова.
 15. Arja

  Arja Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2016
  Пораки:
  425
  Допаѓања:
  577
  Пол:
  Женски
  Вежбаш ли по некоја програма или сама си задаваш кои вежби ќе ги правиш?
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.126
  Допаѓања:
  17.357
  Пол:
  Женски
  Сама.Плус гледам видеа на youtube
  823F7B0D-89DF-4AE3-A25C-717908164806.png
  43501548-969D-4947-9EE8-D573837F2C24.png
  деновиве не правам повеќе од 50 чучњеви.
  Плус пред спиење вежбам во кревет.
  Некад и од сабајле
   
  На waterllady и Arja им се допаѓа ова.
 17. Kjara15

  Kjara15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2017
  Пораки:
  597
  Допаѓања:
  372
  Пол:
  Женски
  Браво девојко! Презгодна си, не знам дали си била волку згодна и претходно или од вежбањето е.
   
 18. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.126
  Допаѓања:
  17.357
  Пол:
  Женски
  EA701596-E5D0-41C5-A629-FBE86FA677BE.jpeg
  7307F2CC-D41C-4493-9403-839E31DFC733.jpeg
  феминка денес го заокружи својот прв месец :rock: :party:
  Браво од мене за мене.Сум можела кога ќе се запнам, место само изговори да наоѓам.
  Продолжувам уште еден месец сигурно :muscle:
   
  На Cutiepie1, ЕденЧлен, Принцезичка1 и 7 други им се допаѓа ова.
 19. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.516
  Допаѓања:
  33.993
  Пол:
  Женски
  Браво.
  Станувам сега и почнувам да вежбам. :hug:
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.126
  Допаѓања:
  17.357
  Пол:
  Женски
  Ајде :clap: :l:
  You can do it
  Ја до јуни сигурно ќе терам.Преку лето знам дека ќе ме мрзи искрено.
  Ама сеа навика ми е више секоја вечер да вежбам.
  Гуд лак грл (fingers)
   
  На Cutiepie1 и lovestoneddd им се допаѓа ова.