Ваши постигнати резултати (слики)

Дискусија во 'Фитнес' започната од Cherry1555, 4 април 2013.

 1. Мејз

  Мејз Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2018
  Пораки:
  388
  Допаѓања:
  4.035
  Пол:
  Женски
  IMG_20200708_174548_352.jpg
   
  На victoria, SugarHoney, girl-miri и 17 други им се допаѓа ова.
 2. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.206
  Допаѓања:
  5.037
  Пол:
  Машки
  107605371_690530645134716_177658006961610088_n.jpg


  После скоро пола година слаба активност на планинарење и возење точак, почнав да вежбам во домашни услови. Моментално имам 85 килограми.
   
  На victoria, girl-miri, moonbae74 и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Abracadaver

  Abracadaver Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  505
  Допаѓања:
  1.293
  Пол:
  Машки
  fitnesday2.jpg
   
  На victoria, girl-miri, moonbae74 и 9 други им се допаѓа ова.
 4. Nekogas I sega

  Nekogas I sega Активен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2020
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  69
  Пол:
  Машки
  IMG_20200725_220219.jpg
   
  На fiery lion и Flower.D им се допаѓа ова.
 5. Poko Loko

  Poko Loko Активен член

  Се зачлени на:
  2 август 2020
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  59
  Како чудно ти изгледаш супер многу убаво тело озб.
   
  На krofnicka27 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Poko Loko

  Poko Loko Активен член

  Се зачлени на:
  2 август 2020
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  59
  На victoria му/ѝ се допаѓа ова.
 7. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  15.695
  Допаѓања:
  144.566
  На Flower.D, Elf, Miki_mat3 и 5 други им се допаѓа ова.
 8. victoria

  victoria Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.826
  Допаѓања:
  25.323
  Пол:
  Женски
  Дома
   
 9. bokace1

  bokace1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 мај 2020
  Пораки:
  254
  Допаѓања:
  1.351
  Пол:
  Женски
  IMG_20200807_130555.jpg
  За жал пак се здебелив , се надевам дека ќе си го вратам овој резултат.
   
  На Flower.D, Роберт 7, piksooki и 16 други им се допаѓа ова.
 10. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  3.889
  Допаѓања:
  24.189
  IMG_20200812_181256.jpg
  Не е нешто многу ама стомак ми е најтешко за топење и цело време варирам, ту ќе ми ослабе, ту пак ќе ми се зголеми.:doh:
  Засега полека го снемува, а до скоро стагнирав тука.
   
  На victoria, invisible23, SunnyGirl2 и 4 други им се допаѓа ова.
 11. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.206
  Допаѓања:
  5.037
  Пол:
  Машки

  118625515_255665898766567_3592252557132863206_n.jpg 118693871_362202704780752_3023713154493738334_n.jpg 118732051_922389618247405_1881645709785719966_n.jpg


  Моментално отприлика сум 84-5 кг, ваљда сум спуштен 2-3 килца од претходно. :D
   
  На victoria, Annora, LadyLollypop и 5 други им се допаѓа ова.
 12. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  2.307
  Допаѓања:
  2.522
  Пол:
  Женски
  Секоја чест за упорноста. Како успеа?