Форумџика на годината 2020

Вежби за губење на масното ткиво на струкот и стомакот

Дискусија во 'Канта' започната од Scorpio93, 11 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Scorpio93

  Scorpio93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  3
  Девојќи кажувајте вежби за губење на масното ткиво на струкот и сомакот :worried:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.