Вежби за рамен стомак..

Дискусија во 'Канта' започната од funsunn, 28 август 2013.

 1. funsunn

  funsunn Активен член

  Се зачлени на:
  25 август 2013
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  7
  Девојки јас сум слаба ама имам нерамен стомак ако знаете некои вежби за рамен стомак стај те ги позз.. :*
   
 2. MissMary

  MissMary Активен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  19
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.062
  Допаѓања:
  48.380
  Пол:
  Женски