ВелиЧествениот султан Сулејман

Дискусија во 'Канта' започната од femina0, 19 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. femina0

  femina0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2012
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  59
  многу убава серија се емитувасе на канал 5 првата сезона заврси рекоа дека втората ке поЧне во септември но никаде ја нема. Дали моЖеби некој знае кога тоЧно повторно ке поЧне втората сезона??
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.872
  Допаѓања:
  54.024
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.