1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Величествениот султан на Канал 5

Дискусија во 'Канта' започната од shiny94, 17 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. shiny94

  shiny94 Активен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
 2. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.069
  Допаѓања:
  8.093
  Пол:
  Женски
  Не го гледав и мислам дека нема да го гледам. :rofl:
  Преку глава ми е од турските серии, барем нека не ги синхронизираат да научиме и турски покрај шпанскиот, кој јас лично го знам речиси и подобро од англискиот. :rofl:
   
 3. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.638
  Веќе е развиена дискусија овде.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.