1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Верувате дека ке има крај на светот ??

Дискусија во 'Канта' започната од Lostedlove, 17 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lostedlove

  Lostedlove Активен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2012
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  11
  според мене чисти глупости .. тие неможат да предвидат еден снег а камоли другоо ...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.