1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ветувам дека...

Дискусија во 'Канта' започната од MalataNena, 21 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MalataNena

  MalataNena Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  181
  Ветувам дека...
  Повеќе нема да паѓам испити кои реално можам да ги положам ако учам повеќе
  Нема да дозволувам да ме повредува кој ќе стигне
  Нема повеќе да си легнувам во 4
  Ќе заборавам на се што ме прави тажна

  [​IMG]

  Што ветувате вие?
   
 2. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.497
  За џабе ќе ветувам, кога знам дека нема тоа да го исполнам :D

  Не, ајде вака...
  Ветувам дека од понеделник почнувам со диета!!! :geek:
   
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.