1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ветување (Söz)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од zarkojames, 1 април 2018.

 1. zarkojames

  zarkojames Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2018
  Пораки:
  224
  Допаѓања:
  183
  Пол:
  Машки
  Ова е една серија која е нова во турција и се стигнати до 40 епизода меѓутоа филмот е многу добар има добра приказна каде што јасно се гледа ставот на војската, како главен лик е Командантот Јавуз и јасно ја покажува што значи борбата за татковината и народот за тие што сакаат акција многу како и љубов тогаш оваа серија е многу прикладна а можете да го видите овој мал трилер