1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ве молам помогнете ми!

Дискусија во 'Канта' започната од Tinnnna, 9 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tinnnna

  Tinnnna Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  50
  Вчера прв пат со дечко ми се решивме после 3 год да имаме анален секс и пробавме но многу ме болеше и не ми влезе до крај,ама сепак ми влезе.. И сега ме болеше и видов на огледало ми искочило едно црвено топче.. Ве молам ако знаете што е кажете ми многу ми е страв? Фала ви
   
 2. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.609
  Допаѓања:
  4.380
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.