1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ве нервира личноста која..

Дискусија во 'Канта' започната од In..Love, 8 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. In..Love

  In..Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  4
  Не погледнав дали оваа тема ја има .. па ако ја има слободно канта..
  Иначе најмногу ве нервирам личноста која.. ?
  Мене она лицемерната.. Баш имав таква другарка .. Значи не ми беше најдобра другарка ама се дружевме многу..таа имаше 1 најдобра другарка и со мене секако зборуваше за неа ... а пред неа како ништо да не било.. и еднаш незнам на другото девојче и се испушти нешто и според тоа сватив дека она со нејзината најдобра дургарка секако зборувала за мене.... (иначе не сакам да ги откривам имињата.. )
   
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  Има ваква тема, повели

  http://forum.femina.mk/opsti-diskus...u-ve-nerviraat-t5691/?hilit=Какви личности ве
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.