babylove овошни кашички

Вибратор или дилдо

Дискусија во 'Канта' започната од xperia.tipo, 12 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. xperia.tipo

  xperia.tipo Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Дали вибраторот е еластичен или е крут(збориме за оној со реалистичен изглед-силиконски)
  И кога би купувале за што би се одлучиле за дилдо или вибратор?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.286
  Допаѓања:
  50.012
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.