Видеа за фитнес вежби

Дискусија во 'Канта' започната од Girl4ever, 3 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Girl4ever

  Girl4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Потребни ми се видеа на кој може да се гледаат вежби билокакви и ако може да траат подолго нешто како еден тренинг цел преку видео ако некој знае нешто такво ве молам кажете
  фала однапред
   
 2. Girl4ever

  Girl4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  можете да постирата или да предложите имиња на секакви видеа да разменувате мислења за фитнесот и сл нека биде темава нешто како отворена тема за фитнесот :D
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.145
  Низ цела категорија Фитнес можеш да сретнеш видеа за најразлични вежби :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.