1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Видео: Лејди Гага доби шипка во глава

Дискусија во 'Насмевка' започната од AverageJoe, 11 јуни 2012.

 1. AverageJoe

  AverageJoe Активен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
 2. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  25
  Мислам дека нема потреба од ваква тема бидејќи за истиот настан објави и фемина и според мене е копирање на содржината. :)
   
 3. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.299
  Пол:
  Женски
  Ова како да го видов на сајтот.. :^)