1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Видео рецепти

Дискусија во 'Рецепти' започната од Umbrella22, 18 октомври 2016.

 1. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  На фб налетав на неколку интересни страни (види спојлер) кои споделуваат кратки видео рецепти.
  Tasty
  Tasty demias
  Tasty miam
  Proper tasty..

  Дали сте пробале некој рецепт да направите? Како ви излегло?

  Јас сум го правела ова и превкусно е
  https://www.facebook.com/buzzfeedtasty/videos/1764720153780626/

  Можете да ставите и некој рецепт
  еве неколку од мене :)

  https://www.facebook.com/buzzfeedtasty/videos/1813956972190277/
  https://www.facebook.com/tastydemais/videos/1803991366544527/
  https://www.facebook.com/TastyMiam/videos/310106946024428/
   
  На Acka22, joy1 и GoldenRose. им се допаѓа ова.