1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вие сте антиталент за?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Gargamel, 15 мај 2011.

 1. Gargamel

  Gargamel Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2010
  Пораки:
  413
  Допаѓања:
  129
  Барав ,но не најдов ваква тема, доколу е веќе постоечка,слободно во канта :D
  За што сте антиталент? :) На пример, јас сум за пеење, за цртање ,за фотографирање( ке ве сликам ама без глави :lol: :lol: многу пати ми се случило :D )
   
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  За цртање и пеење дефинитивно сум најголемиот антиталент.
   
  На ripkata му/ѝ се допаѓа ова.
 3. firequeenn

  firequeenn Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.906
  Допаѓања:
  5.348
  за готвење .. но, се усовршувам со тек на време :D
   
  На ripkata му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ripkata

  ripkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2011
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  68
  пеење и стриптиз
   
 5. Nightwalker

  Nightwalker Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.124
  Допаѓања:
  4.446
  Пол:
  Машки
  Убаво цртам, но не дај Боже да ми текне да го бојам цртежот, отиде јабана. :lol:
  Исто така, анти-талент сум за пеење, кој ме слушнал - избегал! :D
   
  На lana666, Gi.ir.ll, FeminkaDoKraj и 2 други им се допаѓа ова.
 6. De-lovely

  De-lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  9 септември 2010
  Пораки:
  722
  Допаѓања:
  932
  Антиталент сум за многу работи.

  Не знам да готвам, т.е се трудам ама некако се погрешно излегува и кога ќе излезам од кујната внатре е лом. :$

  Не дај Боже да ви запеам, ќе избегате сите, кој низ врата, кој низ прозорец, абе од кај било.

  Несмасно едно што сум доттука бидува. Мама вели јас не знам уште едно чупе вакво како тебе, никакво несмасно. А фатив нешто а се растури, се расипа, се истури.

  А многу сум антиталент за лажење. Е ич не ме бидува. Сама си се издавам, не можам да издржам да лажам или да кријам нешто. Има уште ама ова ми текнува сега засега. Ќе припишам уште нешто понатаму...
   
 7. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  Jас сум антиталент за пливање,средување коса,не можам да се сетам што беа другите работи? :rofl:
   
 8. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.480
  Допаѓања:
  63.992
  Пол:
  Женски
  Антиталент сум за цртање, готвење и лажење. Абре животот да ми зависи од лажење нема да ми успее. Поцрвенувам од уво до уво, жарче се правам и одма се приметува.
   
 9. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.424
  Анти талент за пеење :)
   
 10. Theodora

  Theodora Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  1.505
  Допаѓања:
  5.575
  Антиталент сум за тактички да се поставам за тоа никогаш не ме бивало, искрена сум и правдољубива често и експлозивна кусо фитилче па после детонации нема назад, мислам дека доколку потактички сум играла полесно ќе ми било општо во животов, ама кога не ме бива :worried: .
  Антиталент сум за некои дамски и префинети карактеристики пр. трепкање како ова смајли :wasntme: и ретко носам сукњи и фустани и поради тоа што знам да си заземам каубој став со подраширени нозе деформација 90% сум во фармерки или пантолони, ама и не ме бива многу за кршење при одење на штикли и слични демек заводнички финеси. Ајм нот дет кајнд оф вери грлиш грл. Не сум ни хардкор машкуданка онака некоја средина, ама антиталент сум ете да искористам некои предности на полот како трепкање со очиња и пр.не плаќаш за паркинг нешто во тој стил де.
  Антиталент сум за домашни ракотворби од типот плетење, везење и сл. ама ич немам интерес за ова.
  Антиталент сум за скиење не знам дали има човек кој повеќепати паднал од мене не научив да закочам на друг начин освен на г‘з, :D дури и со една скија сум останата на удолница и тажно ја гледав како се оддалечува онаа што ми се откачи.
   
  На MarchelineAmaru и Gargamel им се допаѓа ова.
 11. Gargamel

  Gargamel Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2010
  Пораки:
  413
  Допаѓања:
  129
  Многу антиталенти за пеење на едно место, не е на арно :lol: :lol:
   
 12. Wild-GirL

  Wild-GirL Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  1.258
  Еии...темава!
  Инаку, антиталент сум за цртање! А за боење па, да не збориме. Ретко (читај: никогаш) се погодува нешто убаво да нацртам.
  Ах, да...да не заборавам и за пеење сум антиталент. :tmi: Ама си пејам онака, по дома дее, за своја душа! :rofl: Како и сите останати. И така. :D
   
 13. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.622
  Допаѓања:
  9.761
  За готвење :^) една проста работа ќе утнам, се онака по рецепт, со мајка ми на мобилен и не испаѓа. А се како што треба правам и несака и несака.

  Антиталент сум и за учење германски јазик :D Цели 5 години го учев и сега нема шанси да склопат два збора. Абе и цел живот да го учам никогаш нема да го начуам
  А ете сум пробала, да не речете несакаш :) ....едноставно небива
   
 14. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.470
  Допаѓања:
  146.967
  За спортови со топка...едино одбојка можам и сакам да играм,друго,нема шанси,особено кошарка.
   
  На baguf4e му/ѝ се допаѓа ова.
 15. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.339
  Допаѓања:
  5.251
  јас сум антиталенат за цртање и се што е поврзано со ликовна уметност
   
  На The Cat Person му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  За работи што бараат многу концентрација и нерви (пример како ФБИ што си лепи светки на ноктите, такво нешто). Абе како шепи да имам, мајката, не раце!
   
 17. angel4e121

  angel4e121 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2010
  Пораки:
  687
  Допаѓања:
  291
  за математика колку и да се трудам тоа што неоди неоди не можам против тоа само незнам средно што ке правам
  спас(на полагање) :rofl:
   
 18. FemmeFatale

  FemmeFatale Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2011
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  139
  Пол:
  Женски
  Голем , огромен антиталент за пеење! глас да се немало! :rofl:
   
 19. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.041
  Допаѓања:
  6.464
  Пол:
  Женски
  Јас сум антиталент за сите можни спортови.Ич не сакам спорт,напротив.
  Антиталент сум за цртање,за готвење (иако многу сакам да готвам сепак ништо не ми оди од рака :( ),антиталент за имитирање...Не ми текнува.
  За пеење не сум,си го сакам гласот иако не е ништо посебно,не ми е крескав додека пеам. :D
   
 20. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  3.407
  Допаѓања:
  6.008
  .. За играње, тоа дефинитивно! Затоа мразам секакви видови на забави, родендени, свадби, полуматури.. А баш сега ми се наближува полуматурава. |( Второ, за спортови како кошарка, фудбал, одбојка и слично.. За спортовиве со тепање ме бива, ќути. :D
  Ах, и цртање исто. Море, чекајте.. Ај, јас по петти пат редактирам. :rofl: Епаа.. антиталент сум и за средување коса и онака општо сум несмасна, незнам како се прават некои најосновни работи :$ и баш ќе фатам нешто, постои голема можност да го расипам или истурам, како и да е.. Немам живци за логички задачи или што и да е, за што е потребна логика и размислување. Едноставно ме мрзи. Ај ако ми текне уште нешто ќе ви пишам.. :D Ии пливање. И ај веќе не ви пишувам, ви ветувам, сигурно до сега заклучивте дека јас сум - АНТИТАЛЕНТ ЗА СЕ! :rofl: