1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вие сте антиталент за?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Gargamel, 15 мај 2011.

  1. Gargamel

    Gargamel Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 мај 2010
    Пораки:
    413
    Допаѓања:
    129
    Барав ,но не најдов ваква тема, доколу е веќе постоечка,слободно во канта :D
    За што сте антиталент? :) На пример, јас сум за пеење, за цртање ,за фотографирање( ке ве сликам ама без глави :lol: :lol: многу пати ми се случило :D )
     
  2. starbucks

    starbucks Популарен член

    Се зачлени на:
    12 април 2011
    Пораки:
    3.064
    Допаѓања:
    6.663
    За цртање и пеење дефинитивно сум најголемиот антиталент.
     
    На ripkata му/ѝ се допаѓа ова.
  3. firequeenn

    firequeenn Популарен член

    Се зачлени на:
    15 декември 2010
    Пораки:
    2.019
    Допаѓања:
    5.937
    за готвење .. но, се усовршувам со тек на време :D
     
    На ripkata му/ѝ се допаѓа ова.
  4. ripkata

    ripkata Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 мај 2011
    Пораки:
    116
    Допаѓања:
    68
    пеење и стриптиз
     
  5. Nightwalker

    Nightwalker Популарен член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2011
    Пораки:
    1.124
    Допаѓања:
    4.447
    Пол:
    Машки
    Убаво цртам, но не дај Боже да ми текне да го бојам цртежот, отиде јабана. :lol:
    Исто така, анти-талент сум за пеење, кој ме слушнал - избегал! :D
     
    На lana666, Gi.ir.ll, FeminkaDoKraj и 2 други им се допаѓа ова.
  6. De-lovely

    De-lovely Популарен член

    Се зачлени на:
    9 септември 2010
    Пораки:
    722
    Допаѓања:
    932
    Антиталент сум за многу работи.

    Не знам да готвам, т.е се трудам ама некако се погрешно излегува и кога ќе излезам од кујната внатре е лом. :$

    Не дај Боже да ви запеам, ќе избегате сите, кој низ врата, кој низ прозорец, абе од кај било.

    Несмасно едно што сум доттука бидува. Мама вели јас не знам уште едно чупе вакво како тебе, никакво несмасно. А фатив нешто а се растури, се расипа, се истури.

    А многу сум антиталент за лажење. Е ич не ме бидува. Сама си се издавам, не можам да издржам да лажам или да кријам нешто. Има уште ама ова ми текнува сега засега. Ќе припишам уште нешто понатаму...
     
  7. wolf4e

    wolf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    2.285
    Допаѓања:
    1.894
    Jас сум антиталент за пливање,средување коса,не можам да се сетам што беа другите работи? :rofl:
     
  8. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.793
    Допаѓања:
    65.509
    Пол:
    Женски
    Антиталент сум за цртање, готвење и лажење. Абре животот да ми зависи од лажење нема да ми успее. Поцрвенувам од уво до уво, жарче се правам и одма се приметува.
     
  9. The-Queen

    The-Queen Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јули 2010
    Пораки:
    2.139
    Допаѓања:
    2.424
    Анти талент за пеење :)
     
  10. Theodora

    Theodora Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јануари 2011
    Пораки:
    1.505
    Допаѓања:
    5.575
    Антиталент сум за тактички да се поставам за тоа никогаш не ме бивало, искрена сум и правдољубива често и експлозивна кусо фитилче па после детонации нема назад, мислам дека доколку потактички сум играла полесно ќе ми било општо во животов, ама кога не ме бива :worried: .
    Антиталент сум за некои дамски и префинети карактеристики пр. трепкање како ова смајли :wasntme: и ретко носам сукњи и фустани и поради тоа што знам да си заземам каубој став со подраширени нозе деформација 90% сум во фармерки или пантолони, ама и не ме бива многу за кршење при одење на штикли и слични демек заводнички финеси. Ајм нот дет кајнд оф вери грлиш грл. Не сум ни хардкор машкуданка онака некоја средина, ама антиталент сум ете да искористам некои предности на полот како трепкање со очиња и пр.не плаќаш за паркинг нешто во тој стил де.
    Антиталент сум за домашни ракотворби од типот плетење, везење и сл. ама ич немам интерес за ова.
    Антиталент сум за скиење не знам дали има човек кој повеќепати паднал од мене не научив да закочам на друг начин освен на г‘з, :D дури и со една скија сум останата на удолница и тажно ја гледав како се оддалечува онаа што ми се откачи.
     
    На MarchelineAmaru и Gargamel им се допаѓа ова.
  11. Gargamel

    Gargamel Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 мај 2010
    Пораки:
    413
    Допаѓања:
    129
    Многу антиталенти за пеење на едно место, не е на арно :lol: :lol:
     
  12. Wild-GirL

    Wild-GirL Популарен член

    Се зачлени на:
    11 септември 2010
    Пораки:
    1.266
    Допаѓања:
    1.258
    Еии...темава!
    Инаку, антиталент сум за цртање! А за боење па, да не збориме. Ретко (читај: никогаш) се погодува нешто убаво да нацртам.
    Ах, да...да не заборавам и за пеење сум антиталент. :tmi: Ама си пејам онака, по дома дее, за своја душа! :rofl: Како и сите останати. И така. :D
     
  13. AlicaInWonderland

    AlicaInWonderland Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    3.622
    Допаѓања:
    9.762
    За готвење :^) една проста работа ќе утнам, се онака по рецепт, со мајка ми на мобилен и не испаѓа. А се како што треба правам и несака и несака.

    Антиталент сум и за учење германски јазик :D Цели 5 години го учев и сега нема шанси да склопат два збора. Абе и цел живот да го учам никогаш нема да го начуам
    А ете сум пробала, да не речете несакаш :) ....едноставно небива
     
  14. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.716
    Допаѓања:
    150.560
    За спортови со топка...едино одбојка можам и сакам да играм,друго,нема шанси,особено кошарка.
     
    На baguf4e му/ѝ се допаѓа ова.
  15. karak

    karak Популарен член

    Се зачлени на:
    11 април 2010
    Пораки:
    4.369
    Допаѓања:
    5.313
    јас сум антиталенат за цртање и се што е поврзано со ликовна уметност
     
    На The Cat Person му/ѝ се допаѓа ова.
  16. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    За работи што бараат многу концентрација и нерви (пример како ФБИ што си лепи светки на ноктите, такво нешто). Абе како шепи да имам, мајката, не раце!
     
  17. angel4e121

    angel4e121 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 август 2010
    Пораки:
    687
    Допаѓања:
    291
    за математика колку и да се трудам тоа што неоди неоди не можам против тоа само незнам средно што ке правам
    спас(на полагање) :rofl:
     
  18. FemmeFatale

    FemmeFatale Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 април 2011
    Пораки:
    116
    Допаѓања:
    139
    Пол:
    Женски
    Голем , огромен антиталент за пеење! глас да се немало! :rofl:
     
  19. baguf4e

    baguf4e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    3.085
    Допаѓања:
    6.787
    Пол:
    Женски
    Јас сум антиталент за сите можни спортови.Ич не сакам спорт,напротив.
    Антиталент сум за цртање,за готвење (иако многу сакам да готвам сепак ништо не ми оди од рака :( ),антиталент за имитирање...Не ми текнува.
    За пеење не сум,си го сакам гласот иако не е ништо посебно,не ми е крескав додека пеам. :D
     
  20. blueeparadise

    blueeparadise Популарен член

    Се зачлени на:
    22 октомври 2010
    Пораки:
    3.545
    Допаѓања:
    6.311
    .. За играње, тоа дефинитивно! Затоа мразам секакви видови на забави, родендени, свадби, полуматури.. А баш сега ми се наближува полуматурава. |( Второ, за спортови како кошарка, фудбал, одбојка и слично.. За спортовиве со тепање ме бива, ќути. :D
    Ах, и цртање исто. Море, чекајте.. Ај, јас по петти пат редактирам. :rofl: Епаа.. антиталент сум и за средување коса и онака општо сум несмасна, незнам како се прават некои најосновни работи :$ и баш ќе фатам нешто, постои голема можност да го расипам или истурам, како и да е.. Немам живци за логички задачи или што и да е, за што е потребна логика и размислување. Едноставно ме мрзи. Ај ако ми текне уште нешто ќе ви пишам.. :D Ии пливање. И ај веќе не ви пишувам, ви ветувам, сигурно до сега заклучивте дека јас сум - АНТИТАЛЕНТ ЗА СЕ! :rofl: