1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Викенд е...

Дискусија во 'Канта' започната од Papillon.Papi, 8 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.693
  Пол:
  Женски
  Здраво!
  Оваа тема е за да си кажете какво ви е секојденевието преку викендот.
  Јас во петок завршувам со домашни, сабота ми е ден за одмор и сум на аикидо, и во недела си ги повторувам сите лекции за понеделник. :)
  Па, каков ви е вас викендот?
  Искажете си се тука. ;)
  Ако не поттикнува дискусија, досадна е, или веќе има ваква тема, канта и клуч. :hai:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.094
  Допаѓања:
  61.987
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.