1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Високи подпетици

Дискусија во 'Канта' започната од micka98, 27 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. micka98

  micka98 Активен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  Можно ли е да ме болеле многу нозете затоа што сум носела штикли и тоа прв пат или..? :|
   
 2. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  837
  Прво и основно - поТпетици !

  И да можно е ...мислам...како да ти кажам.... немаше потреба од отврање нова тема ама ај да ти одговорам па надлежните ќе и најдат место. :^)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.