1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вицови

Дискусија во 'Канта' започната од Hoj, 15 декември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Hoj

  Hoj Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2016
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  Здраво друштво,ајде малку да се насмееме,кажете некој виц
   
 2. Hoj

  Hoj Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2016
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  Ете јас ќе си започнам
  -Браво бе Перо,по толку години брак се
  уште меѓу тебе и жена ти има голема љубов.
  Ве гледам кога шетате цврсто се држите за раце.
  -Каква бе љубов?!Ако ја пуштам оди право во
  продавница.
   
 3. Hoj

  Hoj Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2016
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  -Мамо кога ќе се вратIш од работа? Досадно ми е сама!
  Одовор:
  -Се враќам за 5 минути. Нема да успеете. Поздрави го дечкото од мене...
   
 4. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.679
  Допаѓања:
  46.983
  На Hoj му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.