Влакненца на брада :(

Дискусија во 'Канта' започната од jasmina00, 5 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jasmina00

  jasmina00 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2012
  Пораки:
  961
  Допаѓања:
  1.369
  Пол:
  Женски
  Ме нервира секој ден сум со пинцета и кубам по некое влакненце, бидејќи нормално не сакам да ми се познаваат и да ги растам додека одам на козметичар.
  Некој лек...нешто...
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.177
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.