1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Возраст и место..

Дискусија во 'Канта' започната од AnonymousGirl, 30 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AnonymousGirl

  AnonymousGirl Активен член

  Се зачлени на:
  29 јули 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  9
  Здраво девојки! :)

  Сакам да прашам.. која возраст и кој град преовладува на форумов? :D

  Поздрав! :hai: :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.351
  Пол:
  Женски
  Има веќе тема Од каде сте?, а за годините кој сака да си каже си става на профилот.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.