1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Воспаление на синуси (хронично, акутно)

Дискусија во 'Канта' започната од Annath, 7 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.495
  Допаѓања:
  195.456
  Пол:
  Женски
  Оваа тема ќе ја заклучам, а мислењата ќе ги префрлам во веќе постоечката тема Синуси, каде што може да продолжи дискусијата и размената на совети ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.