1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Војводина

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Tanjamm, 14 јули 2017.

 1. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  6.595
  Допаѓања:
  9.833
  Дали сте биле и кои се вашите впечатоци? Мене многу ми се допаѓа. Тоа е убавиот дел од Србија. Нови Сад и Суботица се прекрасни градови и навистина има преубави градби.
   
 2. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  6.595
  Допаѓања:
  9.833
  Никој не бил? Зрењанин можеби ќе биде моја следна дестинација, преубав град.
   
 3. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.698
  Пол:
  Женски
  Војводина е преубава, посебно Нови Сад е град со посебна архитектура и убава географска положба. Ми остави преубав впечаток, а и Фрушка Гора е блиску и е преубава, прекрасна природа со национален парк, преубави манастири, а има и добри ресторани за ручече и уживање на свежиот воздух.
   
  На KuklickaMoja, Soncence3, Aleksandra9999 и 3 други им се допаѓа ова.