Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Во која боја е наместена или сакате да ви биде дневната

Дискусија во 'Канта' започната од inimini, 29 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  67
  Здраво еве со една нова тема за во домот, Па решив една ваква да отворам, мислам дека е добра. Јас во станот најмногу сакам да полозам труд односно убаво да ми изгледа дневната, сепак сите ние највеке време проаѓаме тука, нели?
  Дневната моја е зелено со крем убава комбинација. Но не е целосно уште малку фали и да биде комплет. Се надевам во брзо време .
   
 2. Zoza

  Zoza Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  292
  дневна ми е цела плаво со бело,единствено само тв штрчи во оваа комбинација
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.213
  Допаѓања:
  57.015
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.