1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Врвен купувач (Ultimate shopper)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од sara3, 7 август 2014.

 1. sara3

  sara3 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2012
  Пораки:
  505
  Допаѓања:
  383
  На TLC игра ова тв шоу, се пријавуваат четири девојки „шопингхоличарки“, има четири судии, судиите им задаваат некаква тема како треба да се облечат, онаа која е најдобра шопингхоличарка победува и ги зема сите доттогашни комбинации.
  Го гледа ли некој ова шоу?
  Мене интересно ми е неодамна полнав да го гледам. :)
  Ако има ваква тема слободно клуч, јас барав не најдов :)
   
 2. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  467
  Кревам две прстиња!
  Редовно го следам, омилено ми е :D
   
 3. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.153
  Пол:
  Женски
  И јас го гледам :D Многу е интересно. :)
   
 4. DelRey

  DelRey Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2013
  Пораки:
  204
  Допаѓања:
  533
  Пол:
  Женски
  Во колку часот е? :lol:
   
 5. DoReMi

  DoReMi Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2014
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  156
  Го гледам понекогаш и да, многу е интересно. Сите шопингхоличарки се сами на себе конкуренција, да се докажат која е подобра, а и побрза во избирањето гардероба за соодветната зададена задача. Ја имаат напнатоста и натпреварувачкиот дух, сепак бесплатна облека е во прашање. :wasntme:
  А и судиите се доста компетентни за таа работа, ми се допаѓаат нивните мислења и тоа што понекогаш се без влакно на јазикот.